• Darbo laikas:
    Pirmadieniais - Penktadieniais nuo 7:00 - 17:00 val.
  • Skambinti:
    +370 685 35757
  • El.paštas:
    info@hangarstatyba.lt
Su mumis Jūs gausite ne tik puikų angarą žemės ūkiui, bet ir patikimą partnerį, kuris padės jums pasiekti verslo sėkmę. Susisiekite su mumis ir leiskite mums įgyvendinti jūsų idėjas!
  • Telefonas+370 685 35757
  • El.paštasinfo@hangarstatyba.lt

Angarai žemės ūkiui: paslaugos ir galimybės

Mes esame patyrę specialistai, kuriantys ir statantys įvairios paskirties pastatus iš plieno karkaso. Mūsų veiklos sritis apima angarų, grūdinių sandėlių, fermų, servisų, prekių sandėlių, gamybos pastatų ir aviacijos angarų statybą.

Paslaugos žemės ūkiui ir ne tik

Mūsų komanda projektuoja, gamina ir stato pastatus visoje Lietuvoje, atsižvelgdama į kliento individualius poreikius ir dydžius. Mūsų angarų konstrukcijos yra gaminamos pagal užsakymą, mes galime pasiūlyti pilną medžiagų komplektą su arba be montavimo paslaugų. Be to, galime sukomplektuoti angarus su stumdomais arba pakeliamais vartais, pritaikydami juos pagal jūsų poreikius.

Profesionali statybos priežiūra

Mūsų komanda padės jums susitvarkyti su statybos leidimais ir kitais dokumentais, užtikrindama, kad visų reikalingų procedūrų būtų laikomasi sklandžiai. Montavimo galimybės priklauso nuo angaro pločio –  galimas montavimas ant metalinių polių arba betoninio pamato.

Aukštos kokybės produktai ir paslaugos

Mūsų įmonė gamina ir parduoda įvairios paskirties angarus visoje Lietuvoje. Standartinių medžiagų komplektą galime pagaminti per 4-6 savaites. Mūsų tikslas yra užtikrinti, kad gautumėte aukštos kokybės angarus ir paslaugas, atitinkančius jūsų lūkesčius. 

Įvairių ūkinių veiklų sprendimai

Siūlome angarus, pastoges, metalinius angarus, arkinį angarą, sandėlius, pakeliamus vartus ir stumdomus vartus žemės ūkio ir kitoms ūkinėms veikloms. Mūsų angarai yra puikus sprendimas tiek žemės ūkio poreikiams, tiek pramonės sektoriui.

Išplėsti žemės ūkio galimybes

Žemės ūkis yra svarbi Lietuvos ekonomikos dalis, norint išplėsti šios veiklos galimybes, reikalingos modernios infrastruktūros ir patikimos saugyklos. Mūsų angarai yra puikus pasirinkimas žemės ūkio produktų saugojimui, technikos laikymui ir kitoms ūkio poreikio sritims.

Aukštos kokybės medžiagos ir montavimo paslaugos

Mes naudojame tik aukštos kokybės medžiagas ir užtikriname aukštą statybų darbų kokybę. Mūsų patyrę montavimo specialistai pasirūpins, kad jūsų angaras būtų pastatytas kokybiškai ir atitiktų visus saugumo standartus. Taip pat teikiame pamatų įrengimo paslaugas.

Susisiekite su mumis

Jei turite papildomų klausimų, pageidaujate gauti daugiau informacijos ar norite gauti individualų pasiūlymą, susisiekit su mumis svetainėje pateiktais kontaktais ir mūsų specialistai Jums suteiks profesionalias konsultacijas.

Telefonas: +370 685 35757

El. paštu: info@hangarstatyba.lt

TOP